Gra Colodie

Wspaniała gra dla 3 - 4 latków. Zawiera 6 klasycznych zwierzęcych układanek. Każda z nich składa się z 6 elementów a każdy z nich ma inny kolor. Do zabawy można wykorzystać dwie kolorowe kostki (są w zestawie) i podzielić dzieci na 2 grupy po 3 osoby.

Zasady gry:

Rzucamy kostką, następnie szukamy kawałka układanki o tym samym kolorze co wypadł na kostce i wpasowujemy go do jednej z układanek. Pierwsze dziecko, które ułoży puzzle jest zwycięzcą. W grze można zastosować różnego rodzaju zasady, np. utrata kolejki przy pomyłce nazwy koloru itp. Zadaniem gry jest nauka i utrwalenie kolorów oraz kształtów.

• pomaga w nauce i utrwalaniu kolorów

• odnajdowanie i dopasowanie kształtów przez zabawę

• przeznaczona dla dzieci w wieku od 3 lat

• z gry może korzystać jednocześnie do 6 dzieci
  • wszystkie elementy wykonane z drewna

• ćwiczy koncentrację i rozwija zdolności logicznego myślenia
  • posiada atest CE

• gwarancja 24 miesiące

• wymiary pudełka: 23 cm x 20 cm x 8 cm

• wymiary puzzli: 18 cm x 18 cm

• 6 układanek

• 2 kostki

• drewniane pudełko

Produkt objęty jest wydłużoną gwarancją na okres 24 miesięcy bez rozgraniczenia na osoby fizyczne i placówki oświaty publicznej i prywatnej (przedszkola; żłobki, szkoły). Producent kładzie szczególny nacisk na materiały wysokiej jakości a produkcja odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych ISO. Dzięki temu pomoce dydaktyczne nawet podczas intensywnej eksploatacji nie tracą swoich właściwości nawet przez kilka lat. Naturalne i nietoksyczne materiały takie jak m.in. drewno zapewniają bezpieczeństwo dziecku podczas zabawy.