Audio lotto

Jest to doskonałe narzędzie do nauczenia dzieci, jak uważnie słuchać i rozpoznawać dźwięki. Gra posiada płytę CD-ROM (zawierającą dźwięki które możemy usłyszeć na co dzień) i 2x 25 plastikowe karty graficzne (5 zestawów tematycznych po 5 kart). Karty graficzne są pogrupowane tematycznie za pomocą kolorowej ramki znajdującej się na karcie np. instrumenty muzyczne mają ramkę w kolorze czerwonym. Gra posiada dwa pełne zestawy kart graficznych, dzięki czemu dwoje dzieci może grać jednocześnie. Podczas gry, dziecko słysząc puszczany dźwięk z płyty CD-ROM musi go odnaleźć na obrazku i umieścić w stojaku. Przed każdym nowym dźwiękiem odtwarzany jest sygnał dzwonka. Dziecko ma możliwość samokontroli czy zadanie wykonał w całości poprawnie, jeśli tak to po obróceniu tablicy zobaczy prawidłowo ułożone obrazki. Jeżeli obrazek nie będzie ułożony dobrze dowie się którego z dźwięków nie rozpoznał prawidłowo.

Listening lotto

Ta wszechstronna pomoc kształtuje i rozwija percepcję słuchową, czyli zdolność do odbioru dźwięków, która jest bardzo ważna w procesie rozwoju mowy, nauki pisania oraz czytania. Pomoc poszerza zasób słownictwa oraz wspomaga proces kategoryzacji. W skład pakietu wchodzi płyta CD, na której nagrano poszczególne dźwięki i 2 zestawy kart (po 25 sztuk w każdym). Pomoc jest przeznaczona dla 2 uczestników, którzy mogą ze sobą rywalizować.

Naśladuj dźwięki

Rozpoznaj, naśladuj i wydawaj dźwięki. Zestaw zawiera 30 kart ze zwierzętami, pojazdami, urządzeniami i przedmiotami. Graj w odgrywanie ról, sortowanie i inne gry.

Puszki szmerowe

Opisz i porównaj dźwięki i znajdź pasującą puszkę. Pary puszek szmerowych są wypełnione różnymi materiałami i wytwarzają dźwięki podczas wstrząsania.