Opcje przeglądania

Dresscode

Dresscode
Dresscode

Dostępność: wycofany z oferty

Cena: 210,33 zł

Znajdź błąd

Znajdź błąd
Znajdź błąd

Gra polega na  wyeliminowaniu elementu, który nie pasuje do zbioru przez nałożenie na niego przezroczystego tafelka z czerwonym krzyżykiem.Gra rozwija u dziecka logiczne myślenie, percepcję wzrokową i nazewnictwo. Wymusza na dziecku podjęcie dialogu poprzez zadawanie pytań przez nauczyciela (rodzica), np. jakie zwierzęta są na obrazku ? Które ze zwierząt nie pasuje do zbioru ?Jeżeli dzieci pracują samodzielnie mają możliwość sprawdzenia poprawności wykonania zadania poprzez wprowadzony system samokontroli. Na odwrocie planszy zadaniowej znajduje się czerwony krzyżyk w miejscu poprawnej odpowiedzi.

Dostępność: Dostępny

Wysyłka w: 3-30 dni

Cena: 230,01 zł
szt.

Znajdź wiersz Find the row

Znajdź wiersz Find the row
Znajdź wiersz Find the row

Ta wyjątkowa pomoc kształtuje wyobraźnię dziecka, usprawnia spostrzegawczość oraz rozwija logiczne myślenie. Ponadto doskonali obserwację wzrokową i wspomaga proces kategoryzacji obiektów. Składa się z dziesięciu kolorowych plansz uwzględniających następujące kategorie i ich rodzaje: 1. wysokość (wysoki - niski) 2.pojemność (pusty - pełny) 3. grubość (wąski - szeroki) 4.wielkość (mały - duży). Dodatkową i odrębną kategorię stanowi kolorystyka, którą mogą powtarzać i utrwalać najmłodsi. Zaletą pakietu edukacyjnego jest przede wszystkim możliwość samodzielnej pracy i sprawdzenie poprawności wykonanego zadania. Dzięki bogatej tematyce i zadań o rosnącym stopniu trudności, korzystać z niej mogą również starsze dzieci. Pomoc przeznaczona jest do pracy indywidualnej lub grupowej (maksymalnie 10 dzieci).

 

Dostępność: Dostępny

Wysyłka w: 3-30 dni

Cena: 239,85 zł
szt.

Gra niedźwiadki

Gra niedźwiadki
Gra niedźwiadki

Zestaw plastikowych niedźwiedzi w różnych kolorach i rozmiarach, w tym 16 plastikowych kart zadaniowych o 3 stopniach trudności. Pomoc ta nadaje się do nauki nazw, kolorów i kształtów, ale także liczenia i porównywania. Całość zapakowana w drewniane pudełko o wymiarach : 34 x 20 x 6 cm.

Dostępność: wycofany z oferty

Cena: 280,00 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl