Polecane produkty

Gra cieni

Gra cieni składa się z 4 plansz i 2 serii po 32 luźne karty. Seria 1 zawiera wszystkie kolorowe zdjęcia które są również na planszach, oraz serii 2 która posiada wszystkie zdjęcia w kolorze czarnym (cienie). Teraz znajdź te same obrazki które są na karcie gry. Zwiększenie trudności gry polega na odnalezieniu cieni obrazków z karty głównej. Zagraj kartami w grę pamięciową memory odszukując tego samego obrazka, lub jego cienia. Karty wykonane są z tworzywa o grubości 2,5 mm.

Gra emocje - dzieci świata

W tej grze dzieci uczą się rozpoznawania rożnych emocji. Maksymalnie może grać 6 osób. Każdy z graczy otrzymuje własną planszę z 4 różnymi emocjami. Dzieci rzucają kostką na przemian na której znajdują się buźki z emocjami oraz pole czerwone i zielone. Kiedy po rzucie kostka pokazuje emocje zawodnik szuka takiej karty i umieszcza ją na swojej planszy. Jeśli na kostce gracz wyrzuci pole czerwone - traci kolejkę, zielone – rzuca jeszcze raz. Dziecko które pierwsze ułoży całą swoją planszę jest zwycięzcą. Wszystkie karty w grze są podwójnej, co oznacza że można również zagrać np. w memory.

Gra komunikacyjna posłuchaj i odgadnij

Gra komunikacyjna, która obejmuje różne tematy, takie jak: opisywanie sytuacji, opisywanie pojęć przestrzennych (z przodu, z tyłu, z lewej, prawej, z dołu, z góry, wewnątrz), opisywanie kolorów, liczb i rozmiarów. Dwóch graczy siedzi naprzeciwko siebie i współpracuje, aby wykonać zadanie. Jedno dziecko daje instrukcje i wskazówki werbalne, podczas gdy drugie dziecko słucha i odgaduje. Zwiększa słownictwo i umiejętności współpracy. Drewniany stojak dostępny osobno.

Gra pamięciowa - cień i kontur

Gra pamięciowa polegająca na odnalezieniu pary obrazków które są ze sobą związane poprzez podnoszenie zielonych talerzyków. Plansze zadaniowe zostały podzielone na 2 osobne kategorie: obrazki i ich cienie oraz obrazki i ich kontury. Gra rozwija u dziecka spostrzegawczość, logiczne myślenie, percepcję wzrokową i jest znakomitym treningiem pamięci. Zestaw zawiera 8 plansz o różnej skali trudności. Wszystkie przechowywane są w dolnej kieszeni pomocy, natomiast plansza na której gramy wsuwana jest w pojedynczą kieszeń tuż nad nią. Z pomocy jednocześnie może korzystać do 4 dzieci.

Gra pamięciowa znajdź parę

Gra pamięciowa polegająca na odnalezieniu pary obrazków które są ze sobą związane poprzez podnoszenie czerwonych talerzyków. Plansze zadaniowe zostały podzielone na 5 osobnych kategorii: obrazki przodem tyłem, brakujący element np: wskazówki zegar, łączenie w pary np: lampka żarówka, wycięte figury geometryczne z okręgu, oraz najtrudniejsza plansza memory przedstawiająca ten sam domek ale różniący się małymi szczegółami np: jeden ma płotek inny ma kwiaty itp. Gra rozwija u dziecka spostrzegawczość, logiczne myślenie, percepcję wzrokową i jest znakomitym treningiem pamięci. Zestaw zawiera 8 plansz o różnej skali trudności. Wszystkie przechowywane są w dolnej kieszeni pomocy, natomiast plansza na której gramy wsuwana jest w pojedynczą kieszeń tuż nad nią. Z pomocy jednocześnie może korzystać do 4 dzieci.

Gra Przeciwności

Gra towarzyska dla 2 do 4 graczy, którzy muszą zbierać pary kart. Pary kart tworzą obrazki przedstawiające przeciwności, np. wysoki-niski, ciepło-zimno itp. Gracze siedzą naprzeciwko siebie i ciągną od siebie karty. Talia do gry zawiera 25 kart: 12 par z obrazkami oraz czarnego Piotrusia: czyli kartę niemającą pary. Przegrywa ten kto zostanie z „kartą Piotrusia”. Karty są wykonane z tworzywa o grubości 2.5 mm.

Ja i moje emocje

Wybierz plansze zadaniową i uważnie przyjrzyj się sytuacjom. Jakie widzisz emocje? Wsuń pasującą twarz pod każdą sytuację i odwróć plansze do samodzielnego sprawdzenia ( samokontrola). Naucz się rozpoznawać i rozumieć różne emocje i poprawić umiejętności językowe. Zawiera 4 podstawowe emocje: szczęśliwy, zły, smutny, przestraszony. Drewniany stojak dostępny osobno.

Wysyłka w: 48 godzin

Karty do ćwiczeń grafomotorycznych

Praktyczny i przyjemny sposób na ćwiczenie pisania. Karty wykonane ze specjalnego tworzywa sztucznego to doskonała pomoc dydaktyczna do ćwiczenia pisma ręcznego i sterowania piórem. Uczniowie używają 4 sekcji: górna linia przedstawia wzór pisania; następny wiersz pokazuje początek tego samego wzorca; trzecia linia służy do kopiowania dowolnych form; a ostatnia sekcja służy do kopiowania dowolnych form w ramce.

Kierunki

W którym kierunku leci samolot. w którą stronę jedzie pociąg, czy jaki róg tablicy pokazuje nauczyciel na obrazku. Świetna pomoc dydaktyczna w której zostały zawarte pojęcia takie jak: kierunki, strony, rogi, góra, dół. Na te i wiele innych pytań pomoże odpowiedzieć, wytłumaczyć i nauczyć ta gra. Wybierz plansze zadaniową a następnie umieść kartę graficzną obok pasującego obiektu np: tym samym kierunku.  Gra rozwija wyobraźnię, kreatywność i jest znakomitym treningiem na utrwalenie danych pojęć. Plansze wykonane zostały z grubego tworzywa, co zapewni długoletnią trwałość.

Wysyłka w: 48 godzin

Klocki Cegły

Ogromne klocki konstrukcyjno-budowlane. Zestaw zawiera 33 cegły (27 dużych cegieł + 6 połówek) w żywych, kolorach. Rozmiar opakowania: 80 cm x 51 cm x 35 cm.

Bestsellery
Wyczucie zapachu: owoce i ich aromaty
140,22 zł
Lalka manipulacyjna Edvin 53 cm