Polecane produkty

Kolory i ich odcienie

Zapytaj dzieci, który obraz jest bardziej atrakcyjny, ma wyraźniejsze szczegóły lub wyróżnia się dla nich bardziej. Dzieci układają pasujące karty od najciemniejszych do najjaśniejszych. Ta gra zachęca dzieci do zrozumienia gradacji odcienia i wpływu, jaki ma na obrazy.

Kształty i kolory połówki układanka

Gra składa się z drewnianej tablicy i plastikowych kart z obrazkami. Dopasuj dwie karty, aby stworzyć geometryczne kształty. Rozwija koordynację ruchowo-wzrokową u małych dzieci.

Liczące biedronki zestaw 50 kart

Dzieci mogą układać biedronki w 3 różnych wariantach: łatwy – szukamy 2 połówek biedronki o tej samej cyfrze, trudny – liczymy kropki na jednej z połówek i szukamy cyfry odpowiadającej ilości kropek lub szukamy drugiej połówki o tej samej ilości kropek. Karty wykonane są z grubego plastiku a ramka z drewna. Wymiary: 40 x 40 cm.

Liczące ręce

Dzieci na pewnym etapie rozwoju używają palców do liczenia i obliczania. Nie powinno się zabraniać dzieciom używania palców do liczenie. Liczenie na palcach i nawyki z nim związane mają też wpływ na umysłowe przetwarzanie liczb i charakter ich reprezentacji. Liczenie na palcach nie jest przejściowym etapem w rozwoju, a nawyki liczenia na palcach mają wpływ na przebieg wykonywanych w pamięci obliczeń arytmetycznych. Umiejętności nabyte podczas liczenia na palcach mogą pozwolić dzieciom w przyszłości tworzyć własne, skuteczne strategie rozwiązywania problemów matematycznych. Liczenie rąk pomaga dzieciom zaufać ich umiejętnościom matematycznym i odejść od używania własnych palców.

Liczący autobus

Pozwól pasażerom wsiadać lub wysiadać z autobusu, aby ćwiczyć umiejętności matematyczne. Ilu pasażerów wybiera się w autobusie? Kości i karty do gry zwiększają nieskończoną różnorodność i złożoność gier i lekcji. Przedstawia liczenia, dodawanie i odejmowanie do 20.

Cena: 1 199,25 zł

Liczący diagram 1-10 zestaw 2 ramek i 50 kart

Dwie tablice które są bardzo przydatną pomocą do uczenia się i zrozumienia liczb od 1 do 10.  Każda liczba ma przyporządkowane 4 obrazki które należy odszukać. Karty wykonane są z plastiku o grubości 2 mm, a ramka z drewna. Wymiary ramki: 34 x 34 cm.

Listening lotto

Ta wszechstronna pomoc kształtuje i rozwija percepcję słuchową, czyli zdolność do odbioru dźwięków, która jest bardzo ważna w procesie rozwoju mowy, nauki pisania oraz czytania. Pomoc poszerza zasób słownictwa oraz wspomaga proces kategoryzacji. W skład pakietu wchodzi płyta CD, na której nagrano poszczególne dźwięki i 2 zestawy kart (po 25 sztuk w każdym). Pomoc jest przeznaczona dla 2 uczestników, którzy mogą ze sobą rywalizować.

Memory zwierzęta

Klasyczna gra ćwiczenia pamięci z wykorzystaniem zwierząt egzotycznych, która może również służyć dla młodszych dzieci do nauki zwierząt. Zestaw zawiera 48 kart (24 par), wykonanych z grubego plastiku. Całość zapakowane w drewniane pudełko.

Mini wafle 300 el.

Mini wafle to nowatorski, miękki, przypominający w dotyku gumę materiał. Dzięki nowej technologii produkcji, która została zastosowana klocki dają się wyginać oraz są ciche i bezpieczne w zabawie.

Mini wafle 500 el.

Bestsellery
Wyczucie zapachu: owoce i ich aromaty
140,22 zł