Polecane produkty

Mini wafle konstruktor 300 el.

Dzięki dodaniu 10 zupełnie nowych elementów, możemy tworzyć konstrukcje, pojazdy itp. Mini wafle to nowatorski, miękki, przypominający w dotyku gumę materiał. Dzięki nowej technologii produkcji, która została zastosowana klocki dają się wyginać oraz są ciche i bezpieczne w zabawie.

Mini wafle konstruktor 500 el.

Naśladuj dźwięki

Rozpoznaj, naśladuj i wydawaj dźwięki. Zestaw zawiera 30 kart ze zwierzętami, pojazdami, urządzeniami i przedmiotami. Graj w odgrywanie ról, sortowanie i inne gry.

Odszukaj kształt

Celem edukacyjnym pomocy jest przede wszystkim kształtowanie świadomości przestrzennej, rozwój logicznego myślenia , percepcji wzrokowej oraz nauka sortowania i grupowania kształtów. Ćwiczenia najlepiej rozpocząć od pierwszego i najłatwiejszego poziomu. Są to: ukryte w kolorowych obrazkach różnego rodzaju figury i kształty. Następnie można przejść do drugiego poziomu o bardziej abstrakcyjnych kształtach. Plansze w poziomie średnim wymagają od dziecka wyszukania cyfr i liczb ukrytych w ilustracjach przedmiotów użytku codziennego. W ostatnim poziomie – trudnym dziecko musi wykazać się wyobraźnią, która pozwoli mu z dwóch bardziej skomplikowanych części utworzyć spójną całość.Z gry może korzystać jednocześnie do 8 dzieci.

Wysyłka w: 48 godzin

Plansza grafomotoryczna kwiaty

Gra przeznaczona jest dla dzieci młodszych. Jej zadaniem jest doprowadzenie koralika przez labirynt za pomocą magnetycznego pióra do kwiatka o tym samym kolorze co koralik. Dzieci uczą się kolorów oraz rozwijają umiejętności grafomotoryczne, przestrzenne, koncentrację a także ćwiczą nadgarstek i przygotowują dłoń do pisania. Poprzez sortowanie różnych kolorów i ilości kulek, rozwijają umiejętności liczenie i zrozumienie liczb. Do planszy od góry przymocowana jest na stałe gruba przezroczysta pleksa, dzięki czemu koraliki znajdujące się wewnątrz nie wypadną i są zabezpieczone przed dziećmi.

Postawy

Czy jesteś w stanie naśladować postawę małego Eda? Naśladuj postawy na kartach zadaniowych, z piłką lub bez. Rozwiń świadomość przestrzenną i wiedzę o ciele. Zagraj w grę memory kartami zadaniowymi, próbując znaleźć dwie karty z pasującymi pozami i ćwicz pamięć.

Poznajemy zawody

Pomoc dydaktyczna jest wsparciem dla nauczyciela oraz formą urozmaicenia zajęć, na których młodsze dzieci poznają takie zawody jak: piekarz, lekarz, murarz, mechanik, fryzjer i strażak. Celem edukacyjnym jest przede wszystkim rozwój percepcji wzrokowej, języka oraz wzbogacenie zasobów słownictwa. Ponadto intensywnie wzmaga proces myślenia zmuszając dziecko do samoorganizacji pracy, grupowania i sortowania elementów. Zestaw zawiera 6 głównych plansz tematycznych (zawody) oraz 6 zestawów obrazków (w każdym po 10 sztuk) wykonanych w całości z drewna. Całość umieszczona jest w solidnym drewnianym pudełku z przegródkami na karty.

Projekt dom

Zestaw składa się z 6 dużych obrazków głównych na których przedstawione są pomieszczenia w domu, oraz 60 małych. Zadaniem gracza jest przyporządkowanie gdzie dany przedmiot, przedstawiony na małym obrazku powinien znajdować się w domu. Celem edukacyjnym jest przede wszystkim rozwój percepcji wzrokowej, języka oraz wzbogacenie zasobów słownictwa. Ponadto intensywnie wzmaga proces myślenia zmuszając dziecko do samoorganizacji pracy, grupowania i sortowania elementów. Całość wykonana jest z drewna i zapakowana w drewniane pudełko z przegródkami.

Przewlekanka

To świetna propozycja dla najmłodszych. Twórz kolorowe projekty, przewlekając sznurowadła przez karty z wyznaczonym zadaniem, lub użyj 6 pustych kart do tworzenia własnych projektów. Dzięki tej zabawce dziecko nauczy się sznurowania i będzie miało okazję rozwinąć sprawność manualną. Zabawka rozwija wyobraźnię, kreatywność i jest znakomitym treningiem zręczności. Plansze wykonane zostały z grubego tworzywa. Całość zapakowana w drewniane pudełko z przegródkami.

Przybijanka wielki zestaw

Gra zawiera 12 przykładowych plastikowych plansz, które pokazują co trochę wyobraźni potrafi stworzyć z kształtami o różnych kolorach. Dziecko może tworzyć również własne kompozycje. Zestaw zawiera również 2 korkowe tablice, 2 małe młoteczki, 144 plastikowe kształty oraz pudełko gwoździ mosiężnych. Całość zapakowana w drewniane pudełko w wymiarach: 40 x 34 x 8 cm. Wymiary tablicy korkowej: 30 x 22,5 cm.

Bestsellery
Ja i moje emocje
230,01 zł
Wyczucie zapachu: owoce i ich aromaty