Polecane produkty

Przybijanka wielki zestaw gospodarstwo

Gra w której dzieci mogą wykazać się dużą aktywnością tworząc własne sceny gospodarstwa domowego, lub naśladować obrazy przedstawione na 12 plastikowych planszach. Zestaw zawiera również 2 korkowe tablice, 2 małe młoteczki, 72 plastikowe figurki i pudełko gwoździ mosiężnych. Całość zapakowana w drewniane pudełko w wymiarach: 40 x 34 x 8 cm. Wymiary tablicy korkowej: 30 x 22,5 cm.

Pszczółki w plastrach miodu

Dopasuj kolorowe pszczoły do plastrów miodu. Te urocze ule pomagają w nauce liczenia, oraz rozpoznawania kolorów. Dzięki tej pomocy dziecko będzie miało okazję rozwinąć sprawność manualną. Zabawka rozwija wyobraźnię, kreatywność i jest znakomitym treningiem zręczności.

Puszki szmerowe

Opisz i porównaj dźwięki i znajdź pasującą puszkę. Pary puszek szmerowych są wypełnione różnymi materiałami i wytwarzają dźwięki podczas wstrząsania.

Skrzynia dotykowa

Skrzynia, którą można stosować we wszystkich rodzajach gier dotykowych. Dziecko musi włożyć dłonie w otwory i za pomocą dotyku i wyobraźni ma nazwać przedmiot znajdujący się w środku lub określić jego kształt. Zwiększ słownictwo i rozwijaj wrażenia dotykowe.

Sortowanie kart - jesień / zima

Sortowanie kart - zwierzęta / zwierzęta morskie

Drewniana rama w której znajdują się 2 duże obrazy tematyczne oraz 16 mniejszych. Zadaniem dziecka jest przyporządkowanie i sklasyfikowanie małych obrazków do jednego z 2 obrazów tematycznych.

Sortowanie kart - zwierzęta i ich dom

Gra składa się  z drewnianej tablicy i 18 plastikowych kart z obrazkami o grubości 2,5mm. Na obrazkach znajdują się zwierzęta i ich domy. Połącz karty ze zwierzętami z ich domkami aby utworzyć całość. Zwiększ słownictwo i wiedzę o zwierzętach. Gra rozwija koordynację ruchowo-wzrokową u małych dzieci.

Sortowanie kart - zwierzęta i ich młode

Gra składa się  z drewnianej tablicy i 18 plastikowych kart z obrazkami o grubości 2,5mm. Na obrazkach znajdują się zwierzęta i ich młode. Połącz karty ze zwierzętami z ich dziećmi aby utworzyć całość. Zwiększ słownictwo i wiedzę o zwierzętach. Gra rozwija koordynację ruchowo-wzrokową u małych dzieci.

Sortowanie kart - zwierzęta i ich przysmaki

Gra składa się  z drewnianej tablicy i 18 plastikowych kart z obrazkami o grubości 2,5mm. Na obrazkach znajdują się zwierzęta i ich przysmaki. Połącz karty ze zwierzętami z ich smakołykami aby utworzyć całość. Zwiększ słownictwo i wiedzę o zwierzętach. Gra rozwija koordynację ruchowo-wzrokową u małych dzieci.

Sortowanie kart - zwierzęta i ich szaty

Super zabawa dla najmłodszych. Gra składa się  z drewnianej tablicy i 18 plastikowych kart z obrazkami o grubości 2,5mm. Na obrazkach znajdują się zwierzęta i ich szaty.  Połącz karty ze zwierzętami z ich futrem aby utworzyć całość. Zwiększ słownictwo i wiedzę o zwierzętach. Gra rozwija koordynację ruchowo-wzrokową u małych dzieci.

Bestsellery
Ja i moje emocje
230,01 zł
Wyczucie zapachu: owoce i ich aromaty