Polecane produkty

Sortowanie kart - zwierzęta rolne / leśne

Sortowanie kart chodnik i ulica

Drewniana rama w której znajdują się 2 duże obrazy tematyczne oraz 16 mniejszych. Zadaniem dziecka jest przyporządkowanie i sklasyfikowanie małych obrazków do jednego z 2 obrazów tematycznych.

Śruby i nakrętki w postaci figur geometrycznych

Jest to fascynująca zabawa nakrętkami oraz śrubami. Twórz różne sekwencje kształtów i kolorów, które przedstawione są na planszach. W śruby można grać pojedynczo lub w grupie. Dziecko uczy się nazwać je oraz odróżnić od pozostałych wybierając pożądany kolor i kształt. Doskonali i rozwija zdolności motoryczne głównie w zakresie koordynacji wzrokowo- ruchowej, sprawnego korzystania z narzędzi oraz precyzyjnego ruchu dłoni przy skoordynowanej pracy obu rąk. Korzystając z prezentowanej przez nas pomocy dydaktycznej umożliwiamy dziecku samokontrolę ruchu palców oraz manipulację przedmiotem w celu wykonania zadania.

Tactillo zestaw 8 plansz i 64 kształtów

Gra skierowana przede wszystkim na poprawę i rozwój umiejętności wizualnych i dotykowych. Składa się z: 32 różne drewniane kształty (2 x każdy = 64), i 8 plastikowych plansz. Jedna z 8 plansz przedstawiająca różne kształty jest umieszczana w stojaku (stojak można dokupić osobno). Zadaniem dziecka jest odnalezienie kształtu przedstawionego na planszy i umieszczenie go w odpowiednim przedziale. Z 8 kart, 4 mają tylko jeden kształt na przedział, podczas gdy reszta ma dwa kształty na przedział. Aby uczynić grę bardziej trudną, kształty mogą być przechowywane w torbie pod warunkiem, że dziecko musi odszukać odpowiedni kształt poprzez sam dotyk.

Tort liczenie od 1 do 10 zestaw 90 elementów

Tort który pomaga wzmocnić rozumienie licz od 1 do 10. Gra polega na poprawnym zbudowaniu kawałka toru. Każdy kawałek składa się z 3 elementów. Zadaniem dziecka jest policzenie ilości kropek następnie odnalezienie odpowiadającej im cyfry oraz obrazka przyporządkowanego do tej cyfry. Całość wykonana jest z drewna.
Wymiary: 33,5 x 33,5 cm.

Trio obrazkowe

Ta gra składa się z 48 kart, które muszą być posortowane w zestawy trzech kart powiązanych ze sobą tematycznie. Gra rozwija u dzieci zasoby słownictwa, uczy grupowania i sortowania elementów oraz wzmaga proces myślenia. Dzieci mogą wymyślać różne słowa na ten sam obraz. Karty wykonane są z tworzywa o grubości 2,5 mm co zapewni długoletnią trwałość. Całość zapakowana w drewniane pudełko z przegródkami.

Wielka kostka emocje 10 x 10 cm.

Jakie emocje pokazuje kostka? Ekspresuj swoim ciałem lub rozmawiaj o tym, kiedy masz takie emocje. Naucz się rozpoznawać i odróżniać emocje oraz rozwijać umiejętności społeczne. Kostka wykonana jest z miękkiego plastiku, co sprawia, że bezpiecznie można nią rzucać i cicho się toczyć. Łatwa do czyszczenia, dlatego nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz.

Wzory 3D "PLUS" zestaw

Te działanie wyglądają jak sumy matematyczne, ale zamiast liczb mają kształty i kolory w określonej kolejności. Granie w grę komunikacyjną zwiększa pamięć słuchową i sprzyja pracy zespołowej. Po wykonaniu zadaniu i obróceniu planszy możliwość sprawdzenia poprawności wykonania zadania.

Zestaw do haftowania

Super zabawa dla najmłodszych pozwalająca tworzyć kolorowe hafty. Długopis z nawleczonym sznurowadłem wciskamy w samoblokujący się otworek i gotowe. Zabawka rozwija wyobraźnię, kreatywność i jest znakomitym treningiem zręczności. Plansze wykonane zostały z trwałego tworzywa. Zestaw składa się z 4 plastikowych plansz, 4 długopisów do haftowania, oraz 9 dwustronnych kart zadaniowych.

Znajdź wiersz Find the row

Ta wyjątkowa pomoc kształtuje wyobraźnię dziecka, usprawnia spostrzegawczość oraz rozwija logiczne myślenie. Ponadto doskonali obserwację wzrokową i wspomaga proces kategoryzacji obiektów. Składa się z dziesięciu kolorowych plansz uwzględniających następujące kategorie i ich rodzaje: 1. wysokość (wysoki - niski) 2.pojemność (pusty - pełny) 3. grubość (wąski - szeroki) 4.wielkość (mały - duży). Dodatkową i odrębną kategorię stanowi kolorystyka, którą mogą powtarzać i utrwalać najmłodsi. Zaletą pakietu edukacyjnego jest przede wszystkim możliwość samodzielnej pracy i sprawdzenie poprawności wykonanego zadania. Dzięki bogatej tematyce i zadań o rosnącym stopniu trudności, korzystać z niej mogą również starsze dzieci. Pomoc przeznaczona jest do pracy indywidualnej lub grupowej (maksymalnie 10 dzieci).

Bestsellery
Ja i moje emocje
230,01 zł
Wyczucie zapachu: owoce i ich aromaty