Audio lotto

Jest to doskonałe narzędzie do nauczenia dzieci, jak uważnie słuchać i rozpoznawać dźwięki. Gra posiada płytę CD-ROM (zawierającą dźwięki które możemy usłyszeć na co dzień) i 2x 25 plastikowe karty graficzne (5 zestawów tematycznych po 5 kart). Karty graficzne są pogrupowane tematycznie za pomocą kolorowej ramki znajdującej się na karcie np. instrumenty muzyczne mają ramkę w kolorze czerwonym. Gra posiada dwa pełne zestawy kart graficznych, dzięki czemu dwoje dzieci może grać jednocześnie. Podczas gry, dziecko słysząc puszczany dźwięk z płyty CD-ROM musi go odnaleźć na obrazku i umieścić w stojaku. Przed każdym nowym dźwiękiem odtwarzany jest sygnał dzwonka. Dziecko ma możliwość samokontroli czy zadanie wykonał w całości poprawnie, jeśli tak to po obróceniu tablicy zobaczy prawidłowo ułożone obrazki. Jeżeli obrazek nie będzie ułożony dobrze dowie się którego z dźwięków nie rozpoznał prawidłowo.

• wymiary kart: 7 cm x 7 cm

• wymiary pudełka: 34 cm x 20 cm x 6 cm