Audio lotto

Dostępność: Dostępny
Wysyłka w: 3-30 dni
Cena: 350,55 zł 350.55
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: -
Kod produktu: 522.035

Opis

 

Jest to doskonałe narzędzie do nauczenia dzieci, jak uważnie słuchać i rozpoznawać dźwięki. Gra posiada płytę CD-ROM (zawierającą dźwięki które możemy usłyszeć na co dzień) i 2x 25 plastikowe karty graficzne (5 zestawów tematycznych po 5 kart). Karty graficzne są pogrupowane tematycznie za pomocą kolorowej ramki znajdującej się na karcie np. instrumenty muzyczne mają ramkę w kolorze czerwonym. Gra posiada dwa pełne zestawy kart graficznych, dzięki czemu dwoje dzieci może grać jednocześnie. Podczas gry, dziecko słysząc puszczany dźwięk z płyty CD-ROM musi go odnaleźć na obrazku i umieścić w stojaku. Przed każdym nowym dźwiękiem odtwarzany jest sygnał dzwonka. Dziecko ma możliwość samokontroli czy zadanie wykonał w całości poprawnie, jeśli tak to po obróceniu tablicy zobaczy prawidłowo ułożone obrazki. Jeżeli obrazek nie będzie ułożony dobrze dowie się którego z dźwięków nie rozpoznał prawidłowo. 

 

Najważniejsze cechy:

  • posiada atest CE (bezpieczeństwo dziecka)

  • gwarancja 12 miesięcy

  • wyjątkowa trwałość

  • wymiary kart: 7 cm x 7 cm

  • wymiary pudełka: 34 cm x 20 cm x 6 cm

  • wymiary stojaka: 42 cm x 30 cm

 

Produkt składa się z elementów:

  • płyta CD

  • 2 x 25 plastikowe karty

  • drewniane pudełko

  • drewniany stojak

 

Gwarancja

Produkt objęty jest wydłużoną gwarancją na okres 12 miesięcy bez rozgraniczenia na osoby fizyczne i placówki oświaty publicznej i prywatnej (przedszkola; żłobki, szkoły). Producent kładzie szczególny nacisk na materiały wysokiej jakości a produkcja odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych ISO. Dzięki temu pomoce dydaktyczne nawet podczas intensywnej eksploatacji nie tracą swoich właściwości nawet przez kilka lat. Naturalne i nietoksyczne materiały takie jak m.in. drewno zapewniają bezpieczeństwo dziecku podczas zabawy.

Certyfiakty ISO

 

Oznaczenie CE

Produkt posiada oznaczenie CE (Conformité Européenne) - spełnia wymagania dyrektyw Unii Europejskiej. Dyrektywy te dotyczą zagadnień związanych z bezpieczeństwem użytkowania, ochroną zdrowia i ochroną środowiska, określają zagrożenia, które producent powinien wykryć i wyeliminować. Educo oznaczając swoje produkty znakiem CE deklaruje, że spełniają one wymagania wszystkich odnoszących się do nich dyrektyw.

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl