Counting panorama - Klasyfikacja Elementów

Dostępność: Dostępny
Wysyłka w: 3-30 dni
Cena: 350,55 zł 350.55
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: -
Kod produktu: 522.498

Opis

 

 

 

Pomoc przeznaczona jest dla dzieci od 4 roku życia. Składa się z z 6 plansz głównych oraz 150 kart graficznych pogrupowanych  w zestawy. Całość zapakowano w drewniane pudełko z przegródkami. Plansze z solidnego tworzywa o grubości 2,5 mm oraz kolorowe nadruki są odporne na ścieranie.

 

Głównym celem pomocy dydaktycznej jest klasyfikacja elementów, rozwój percepcji wzrokowej, stymulowanie rozwoju poznawczego. Istotnym elementem pomocy jest także nauka liczb w zakresie 10, stosowanie pojęć takich jak „mniej”, „więcej”, poznanie figur geometrycznych, kształtów i symboli.Zaletą jest możliwość dostosowanie plansz do umiejętności dzieci. W przypadku, kiedy dziecko nie zna cyfr, może skorzystać z plansz oznaczonych kropeczkami. Z pomocy korzystać może jednocześnie nawet 6 osób.

 

Struktura Gry:

Nauczyciel wprowadzając pomoc dydaktyczną na zajęciach po raz pierwszy, prosi o posortowanie i zapoznanie się przez dzieci z planszami głównymi i kartami graficznymi. Zadaniem dziecka po wyborze matrycy głównej jest przyporządkowanie do niej w poziomie od prawej do lewej danego obiektu w ilościach zgodnych z instrukcją znajdującą się na pierwszym poziomym pasku (cyfra lub liczba kropek znajdujących się na górnym pasku planszy głównej).

Każda mała karta graficzna ma przyporządkowany kolor: czerwony, żółty, niebieski, czarny, pomarańczowy albo zielony (kropeczka w lewym górnym rogu). Podobnie jest w przypadku dużych plansz głównych. Każdy symbol, figura, pojazd czy zwierzak ma oznaczenie w postaci kolorowej kropeczki umieszczonej w górnym rogu. Zastosowanie symboliki kolorów ułatwia wykonanie zadania.

 

Najważniejsze cechy:

  • posiada atest CE (bezpieczeństwo dziecka)

  • gwarancja 24 miesięcy

  • wyjątkowa trwałość

  • wymiary pudełka: 34 cm x 34 cm x 7 cm

  • wymiary planszy: 30 cm x 30 cm

  • wymiary kart pracy: 6 cm x 6 cm

 

Produkt składa się z elementów:

  • 6 plansz tematycznych

  • 150 kart pracy

  • drewniane pudełko

 

Gwarancja

Produkt objęty jest wydłużoną gwarancją na okres 12 miesięcy bez rozgraniczenia na osoby fizyczne i placówki oświaty publicznej i prywatnej (przedszkola; żłobki, szkoły). Producent kładzie szczególny nacisk na materiały wysokiej jakości a produkcja odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych ISO. Dzięki temu pomoce dydaktyczne nawet podczas intensywnej eksploatacji nie tracą swoich właściwości nawet przez kilka lat. Naturalne i nietoksyczne materiały takie jak m.in. drewno zapewniają bezpieczeństwo dziecku podczas zabawy.

Oznaczenie CE

Produkt posiada oznaczenie CE (Conformité Européenne) - spełnia wymagania dyrektyw Unii Europejskiej. Dyrektywy te dotyczą zagadnień związanych z bezpieczeństwem użytkowania, ochroną zdrowia i ochroną środowiska, określają zagrożenia, które producent powinien wykryć i wyeliminować. Educo oznaczając swoje produkty znakiem CE deklaruje, że spełniają one wymagania wszystkich odnoszących się do nich dyrektyw.

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl