Gra cieni

towar niedostępny

Gra cieni składa się z 4 plansz i 2 serii po 32 luźne karty. Seria 1 zawiera wszystkie kolorowe zdjęcia które są również na planszach, oraz serii 2 która posiada wszystkie zdjęcia w kolorze czarnym (cienie). Teraz znajdź te same obrazki które są na karcie gry. Zwiększenie trudności gry polega na odnalezieniu cieni obrazków z karty głównej. Zagraj kartami w grę pamięciową memory odszukując tego samego obrazka, lub jego cienia. Karty wykonane są z tworzywa o grubości 2,5 mm. Wszystko jest starannie zapakowane w drewniane pudełko z pokrywą.

• wymiary plansz: 28 cm x 14 cm

• wymiary kart: 7 cm x 7 cm