Gra emocje - dzieci świata

towar niedostępny

W tej grze dzieci uczą się rozpoznawania rożnych emocji. Maksymalnie może grać 6 osób. Każdy z graczy otrzymuje własną planszę z 4 różnymi emocjami. Dzieci rzucają kostką na przemian na której znajdują się buźki z emocjami oraz pole czerwone i zielone. Kiedy po rzucie kostka pokazuje emocje zawodnik szuka takiej karty i umieszcza ją na swojej planszy. Jeśli na kostce gracz wyrzuci pole czerwone - traci kolejkę, zielone – rzuca jeszcze raz. Dziecko które pierwsze ułoży całą swoją planszę jest zwycięzcą. Wszystkie karty w grze są podwójnej, co oznacza że można również zagrać np. w memory. Plansze i karty wykonane są z grubego plastiku. Zawartość: 6 plansz przedstawiających dzieci świata, 48 kart, kostka. Całość zapakowana w drewniane pudełko.

• posiada atest CE

• wymiary pudełka: 34 cm x 20 cm x 6 cm