Gra niedźwiadki

Dostępność: wycofany z oferty
Cena: 280,00 zł 280.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: -
Kod produktu: 522.907

Opis

Zestaw plastikowych niedźwiedzi w różnych kolorach i rozmiarach, w tym 16 plastikowych kart zadaniowych o 3 stopniach trudności. Pomoc ta nadaje się do nauki nazw, kolorów i kształtów, ale także liczenia i porównywania. Całość zapakowana w drewniane pudełko o wymiarach : 34 x 20 x 6 cm.

Najważniejsze cechy:

  • posiada atest CE (bezpieczeństwo dziecka)

  • gwarancja 12 miesięcy

  • wyjątkowa trwałość

  • wymiary: 34 cm x 20 cm x 6 cm 

 

Produkt składa się z elementów:

  •  

 

Gwarancja

Produkt objęty jest wydłużoną gwarancją na okres 12 miesięcy bez rozgraniczenia na osoby fizyczne i placówki oświaty publicznej i prywatnej (przedszkola; żłobki, szkoły). Producent kładzie szczególny nacisk na materiały wysokiej jakości a produkcja odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych ISO. Dzięki temu pomoce dydaktyczne nawet podczas intensywnej eksploatacji nie tracą swoich właściwości nawet przez kilka lat. Naturalne i nietoksyczne materiały takie jak m.in. drewno zapewniają bezpieczeństwo dziecku podczas zabawy.

Certyfiakty ISO

 

Oznaczenie CE

Produkt posiada oznaczenie CE (Conformité Européenne) - spełnia wymagania dyrektyw Unii Europejskiej. Dyrektywy te dotyczą zagadnień związanych z bezpieczeństwem użytkowania, ochroną zdrowia i ochroną środowiska, określają zagrożenia, które producent powinien wykryć i wyeliminować. Educo oznaczając swoje produkty znakiem CE deklaruje, że spełniają one wymagania wszystkich odnoszących się do nich dyrektyw.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl