Ja i moje emocje

Wysyłka w: 48 godzin

Wybierz plansze zadaniową i uważnie przyjrzyj się sytuacjom. Jakie widzisz emocje? Wsuń pasującą twarz pod każdą sytuację i odwróć plansze do samodzielnego sprawdzenia ( samokontrola).

Naucz się rozpoznawać i rozumieć różne emocje i poprawić umiejętności językowe. Zawiera 4 podstawowe emocje: szczęśliwy, zły, smutny, przestraszony.

Drewniany stojak dostępny osobno.

• wymiary pudełka: 34 cm x 20 cm x 6 cm

• 8 plansz zadaniowych

• 32 karty z buźkami

• drewniana podstawka dostępna osobno