Kolory i ich odcienie

Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 3-30 dni
Cena: 89,79 zł 89.79
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: -
Kod produktu: 522.227

Opis

Zapytaj dzieci, który obraz jest bardziej atrakcyjny, ma wyraźniejsze szczegóły lub wyróżnia się dla nich bardziej. Dzieci układają pasujące karty od najciemniejszych do najjaśniejszych. Ta gra zachęca dzieci do zrozumienia gradacji odcienia i wpływu, jaki ma na obrazy.

 

Najważniejsze cechy:

  • posiada atest CE (bezpieczeństwo dziecka)

  • gwarancja 12 miesięcy

  • wyjątkowa trwałość

  • wymiary: 40 cm x 40 cm.

 

Produkt składa się z elementów:

  • 36 plastikowych kart

  • drewniana rama

 

Gwarancja

Produkt objęty jest wydłużoną gwarancją na okres 12 miesięcy bez rozgraniczenia na osoby fizyczne i placówki oświaty publicznej i prywatnej (przedszkola; żłobki, szkoły). Producent kładzie szczególny nacisk na materiały wysokiej jakości a produkcja odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych ISO. Dzięki temu pomoce dydaktyczne nawet podczas intensywnej eksploatacji nie tracą swoich właściwości nawet przez kilka lat. Naturalne i nietoksyczne materiały takie jak m.in. drewno zapewniają bezpieczeństwo dziecku podczas zabawy.

Certyfiakty ISO

 

Oznaczenie CE

Produkt posiada oznaczenie CE (Conformité Européenne) - spełnia wymagania dyrektyw Unii Europejskiej. Dyrektywy te dotyczą zagadnień związanych z bezpieczeństwem użytkowania, ochroną zdrowia i ochroną środowiska, określają zagrożenia, które producent powinien wykryć i wyeliminować. Educo oznaczając swoje produkty znakiem CE deklaruje, że spełniają one wymagania wszystkich odnoszących się do nich dyrektyw.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl