Łączenie w pary

Dostępność: Dostępny
Wysyłka w: 3-30 dni
Cena: 130,38 zł 130.38
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: -
Kod produktu: 522.129

Opis

 

Doskonała gra zachęcająca do rozwoju procesu myślenia i języka. 32 karty które należy połączyć w 16 par z najlepszym dopasowaniem. Karty wykonane są z tworzywa o grubości 2,5 mm. Całość zapakowana w drewniane pudełko.

 

Najważniejsze cechy:

  • posiada atest CE (bezpieczeństwo dziecka)

  • gwarancja 12 miesięcy

  • wyjątkowa trwałość

  • wymiary kart:  9 cm x 9 cm

  • wymiary pudełka: 24 cm x 12 cm x 6 cm

 

Produkt składa się z elementów:

  • 32 kary ( 16 par )

  • drewniane pudełko

 

Gwarancja

Produkt objęty jest wydłużoną gwarancją na okres 12 miesięcy bez rozgraniczenia na osoby fizyczne i placówki oświaty publicznej i prywatnej (przedszkola; żłobki, szkoły). Producent kładzie szczególny nacisk na materiały wysokiej jakości a produkcja odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych ISO. Dzięki temu pomoce dydaktyczne nawet podczas intensywnej eksploatacji nie tracą swoich właściwości nawet przez kilka lat. Naturalne i nietoksyczne materiały takie jak m.in. drewno zapewniają bezpieczeństwo dziecku podczas zabawy.

Certyfiakty ISO

 

Oznaczenie CE

Produkt posiada oznaczenie CE (Conformité Européenne) - spełnia wymagania dyrektyw Unii Europejskiej. Dyrektywy te dotyczą zagadnień związanych z bezpieczeństwem użytkowania, ochroną zdrowia i ochroną środowiska, określają zagrożenia, które producent powinien wykryć i wyeliminować. Educo oznaczając swoje produkty znakiem CE deklaruje, że spełniają one wymagania wszystkich odnoszących się do nich dyrektyw.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl