Skrzynia dotykowa

Dostępność: Dostępny
Wysyłka w: 3-30 dni
Cena: 241,08 zł 241.08
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: -
Kod produktu: 522.873

Opis

 

 

Skrzynia, którą można stosować we wszystkich rodzajach gier dotykowych.

Dziecko musi włożyć dłonie w otwory i za pomocą dotyku i wyobraźni ma nazwać przedmiot znajdujący się w środku lub określić jego kształt.

Zwiększ słownictwo i rozwijaj wrażenia dotykowe.

 

 

 

Najważniejsze cechy:

  • posiada atest CE (bezpieczeństwo dziecka)

  • gwarancja 12 miesięcy

  • wyjątkowa trwałość

  • wymiary skrzyni: 36 cm x 20 cm x 35 cm

 

Produkt składa się z elementów:

  • skrzynia dotykowa

 

Gwarancja

Produkt objęty jest wydłużoną gwarancją na okres 12 miesięcy bez rozgraniczenia na osoby fizyczne i placówki oświaty publicznej i prywatnej (przedszkola; żłobki, szkoły). Producent kładzie szczególny nacisk na materiały wysokiej jakości a produkcja odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych ISO. Dzięki temu pomoce dydaktyczne nawet podczas intensywnej eksploatacji nie tracą swoich właściwości nawet przez kilka lat. Naturalne i nietoksyczne materiały takie jak m.in. drewno zapewniają bezpieczeństwo dziecku podczas zabawy.

Certyfiakty ISO

 

Oznaczenie CE

Produkt posiada oznaczenie CE (Conformité Européenne) - spełnia wymagania dyrektyw Unii Europejskiej. Dyrektywy te dotyczą zagadnień związanych z bezpieczeństwem użytkowania, ochroną zdrowia i ochroną środowiska, określają zagrożenia, które producent powinien wykryć i wyeliminować. Educo oznaczając swoje produkty znakiem CE deklaruje, że spełniają one wymagania wszystkich odnoszących się do nich dyrektyw.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl