Sortowanie kart - zwierzęta i ich szaty

Dostępność: Dostępny
Wysyłka w: 3-30 dni
Cena: 88,56 zł 88.56
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: -
Kod produktu: 523.075

Opis

 

Super zabawa dla najmłodszych. Gra składa się  z drewnianej tablicy i 18 plastikowych kart z obrazkami o grubości 2,5mm. Na obrazkach znajdują się zwierzęta i ich szaty.  Połącz karty ze zwierzętami z ich futrem aby utworzyć całość. Zwiększ słownictwo i wiedzę o zwierzętach. Gra rozwija koordynację ruchowo-wzrokową u małych dzieci.

 

 

Najważniejsze cechy:

  • posiada atest CE (bezpieczeństwo dziecka)

  • gwarancja 12 miesięcy

  • wyjątkowa trwałość

  • wymiary ramy: 34 cm x 34 cm.

 

Produkt składa się z elementów:

  • 18 plastikowych kart

  • drewniana rama

 

Gwarancja

Produkt objęty jest wydłużoną gwarancją na okres 12 miesięcy bez rozgraniczenia na osoby fizyczne i placówki oświaty publicznej i prywatnej (przedszkola; żłobki, szkoły). Producent kładzie szczególny nacisk na materiały wysokiej jakości a produkcja odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych ISO. Dzięki temu pomoce dydaktyczne nawet podczas intensywnej eksploatacji nie tracą swoich właściwości nawet przez kilka lat. Naturalne i nietoksyczne materiały takie jak m.in. drewno zapewniają bezpieczeństwo dziecku podczas zabawy.

Certyfiakty ISO

 

Oznaczenie CE

Produkt posiada oznaczenie CE (Conformité Européenne) - spełnia wymagania dyrektyw Unii Europejskiej. Dyrektywy te dotyczą zagadnień związanych z bezpieczeństwem użytkowania, ochroną zdrowia i ochroną środowiska, określają zagrożenia, które producent powinien wykryć i wyeliminować. Educo oznaczając swoje produkty znakiem CE deklaruje, że spełniają one wymagania wszystkich odnoszących się do nich dyrektyw.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl