Tactillo zestaw 8 plansz i 64 kształtów

Gra skierowana przede wszystkim na poprawę i rozwój umiejętności wizualnych i dotykowych. Składa się z: 32 różne drewniane kształty (2 x każdy = 64), i 8 plastikowych plansz. Jedna z 8 plansz przedstawiająca różne kształty jest umieszczana w stojaku (stojak można dokupić osobno). Zadaniem dziecka jest odnalezienie kształtu przedstawionego na planszy i umieszczenie go w odpowiednim przedziale. Z 8 kart, 4 mają tylko jeden kształt na przedział, podczas gdy reszta ma dwa kształty na przedział. Aby uczynić grę bardziej trudną, kształty mogą być przechowywane w torbie pod warunkiem, że dziecko musi odszukać odpowiedni kształt poprzez sam dotyk. Całość zapakowana w drewniane pudełko.

• wymiary planszy:  48 cm x 14 cm

• wymiary pudełka: 50 cm x 15 cm x 6 cm