Tactillo zestaw 8 plansz i 64 kształtów

Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 3-30 dni
Cena: 329,64 zł 329.64
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: -
Kod produktu: 522.818

Opis

 

 

Gra skierowana przede wszystkim na poprawę i rozwój umiejętności wizualnych i dotykowych. Składa się z: 32 różne drewniane kształty (2 x każdy = 64), i 8 plastikowych plansz. Jedna z 8 plansz przedstawiająca różne kształty jest umieszczana w stojaku (stojak można dokupić osobno). Zadaniem dziecka jest odnalezienie kształtu przedstawionego na planszy i umieszczenie go w odpowiednim przedziale. Z 8 kart, 4 mają tylko jeden kształt na przedział, podczas gdy reszta ma dwa kształty na przedział. Aby uczynić grę bardziej trudną, kształty mogą być przechowywane w torbie pod warunkiem, że dziecko musi odszukać odpowiedni kształt poprzez sam dotyk. Całość zapakowana w drewniane pudełko. 

 

Najważniejsze cechy:

  • posiada atest CE (bezpieczeństwo dziecka)

  • gwarancja 12 miesięcy

  • wyjątkowa trwałość

  • wymiary planszy:  48 cm x 14 cm

  • wymiary pudełka: 50 cm x 15 cm x 6 cm

 

Produkt składa się z elementów:

  • 32 x 2  różne drewniane kształty

  • 8 plansz zadaniowych

  • drewniane pudełko

 

Gwarancja

Produkt objęty jest wydłużoną gwarancją na okres 12 miesięcy bez rozgraniczenia na osoby fizyczne i placówki oświaty publicznej i prywatnej (przedszkola; żłobki, szkoły). Producent kładzie szczególny nacisk na materiały wysokiej jakości a produkcja odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych ISO. Dzięki temu pomoce dydaktyczne nawet podczas intensywnej eksploatacji nie tracą swoich właściwości nawet przez kilka lat. Naturalne i nietoksyczne materiały takie jak m.in. drewno zapewniają bezpieczeństwo dziecku podczas zabawy.

Certyfiakty ISO

 

Oznaczenie CE

Produkt posiada oznaczenie CE (Conformité Européenne) - spełnia wymagania dyrektyw Unii Europejskiej. Dyrektywy te dotyczą zagadnień związanych z bezpieczeństwem użytkowania, ochroną zdrowia i ochroną środowiska, określają zagrożenia, które producent powinien wykryć i wyeliminować. Educo oznaczając swoje produkty znakiem CE deklaruje, że spełniają one wymagania wszystkich odnoszących się do nich dyrektyw.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl