Wielka kostka emocje 10 x 10 cm.

Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 3-30 dni
Cena: 99,63 zł 99.63
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: 301.1550

Opis

Jakie emocje pokazuje kostka? Ekspresuj swoim ciałem lub rozmawiaj o tym, kiedy masz takie emocje. Naucz się rozpoznawać i odróżniać emocje oraz rozwijać umiejętności społeczne. Kostka wykonana jest z miękkiego plastiku, co sprawia, że bezpiecznie można nią rzucać i cicho się toczyć. Łatwa do czyszczenia, dlatego nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz.

 

Najważniejsze cechy:

  • posiada atest CE (bezpieczeństwo dziecka)

  • gwarancja 12 miesięcy

  • wyjątkowa trwałość

  • wymiary: 10 cm x 10 cm

 

Produkt składa się z elementów:

  • kostka

 

Gwarancja

Produkt objęty jest wydłużoną gwarancją na okres 12 miesięcy bez rozgraniczenia na osoby fizyczne i placówki oświaty publicznej i prywatnej (przedszkola; żłobki, szkoły). Producent kładzie szczególny nacisk na materiały wysokiej jakości a produkcja odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych ISO. Dzięki temu pomoce dydaktyczne nawet podczas intensywnej eksploatacji nie tracą swoich właściwości nawet przez kilka lat. Naturalne i nietoksyczne materiały takie jak m.in. drewno zapewniają bezpieczeństwo dziecku podczas zabawy.

Certyfiakty ISO

 

Oznaczenie CE

Produkt posiada oznaczenie CE (Conformité Européenne) - spełnia wymagania dyrektyw Unii Europejskiej. Dyrektywy te dotyczą zagadnień związanych z bezpieczeństwem użytkowania, ochroną zdrowia i ochroną środowiska, określają zagrożenia, które producent powinien wykryć i wyeliminować. Educo oznaczając swoje produkty znakiem CE deklaruje, że spełniają one wymagania wszystkich odnoszących się do nich dyrektyw.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl