Lalka manipulacyjna Edvin 53 cm

Przedszkolny przyjaciel Edvin przeznaczona jest dla dzieci od 3 lat. Poprzez zabawę pomaga w nauce samodzielnego ubierania się i wiązania butów. Edvin nie jest wysoki - ma dopiero 53 cm wzrostu. Jego uśmiech na twarzy wprawia wszystkich w dobry nastrój.

Rozwijanie zdolności manualnych:

• zamek błyskawiczny - uczy dzieci zdejmowania i zakładania kurtki a także posługiwania się zamkiem błyskawicznym

• rozpinany guzik - uczy dzieci rozpinania i zapinania guzików

• sznurowane buciki - sznurówki w butach edvina pomagają w nauce sznurowania

• rozwija zdolności manualne

• wspomaga naukę samodzielnego ubierania się i wiązania butów

• ćwiczy koncentrację

• przeznaczona dla dzieci w wieku od 3 lat

• gwarancja 24 miesiące

• posiada zdejmowane elementy: kurtkę i plecak

• wysokość Edvina: 53 cm

• staranne obszycie i wykończenie
  • można go prać w pralce

Produkt objęty jest wydłużoną gwarancją na okres 24 miesięcy bez rozgraniczenia na osoby fizyczne i placówki oświaty publicznej i prywatnej (przedszkola; żłobki, szkoły). Producent kładzie szczególny nacisk na materiały wysokiej jakości a produkcja odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych ISO. Dzięki temu pomoce dydaktyczne nawet podczas intensywnej eksploatacji nie tracą swoich właściwości nawet przez kilka lat. Naturalne i nietoksyczne materiały takie jak m.in. drewno zapewniają bezpieczeństwo dziecku podczas zabawy.