Domino połówki

Wysyłka w: 48 godzin

Układanka przeznaczona jest dla dzieci od 3 lat. Zadaniem dziecka jest odnalezienie drugiej połówki obrazka i połączenie elementów w spójną całość.

Elementy domina łączymy zarówno poziomo jak i pionowo.

Domino zaczynamy układać od elementu z latawcem. Dokładając kolejne brakujące połówki obrazków poruszamy się cały czas w prawą stronę, co uczy dzieci rozróżniania strony lewej i prawej obrazka. W momencie gdy nie da się już dopasować kolejnego elementu ciągu przechodzimy do nowego wiersza.

Po ułożeniu całości powstanie nam duży obrazek w kształcie prostokąta o wymiarach 78 cm x 48 cm.

Gra posiada w sumie aż 56 dużych elementów wykonanych z drewna.

• rozwija percepcję wzrokową

• uczy i utrwala rozróżnianie strony lewej i prawej

• ćwiczy koncentrację i rozwija zdolności logicznego myślenia

• przeznaczona dla dzieci w wieku od 3 lat

• z gry może korzystać jednocześnie do 1 do 4 dzieci

• wszystkie elementy wykonane z drewna

• gwarancja 24 miesiące

• wymiary pudełka: 39 cm x 15 cm  x 7 cm

• wymiary obrazka po złożeniu: 78 cm  x 48 cm

• 56 drewnianych elementów

• drewniane pudełko

Produkt objęty jest wydłużoną gwarancją na okres 24 miesięcy bez rozgraniczenia na osoby fizyczne i placówki oświaty publicznej i prywatnej (przedszkola; żłobki, szkoły). Producent kładzie szczególny nacisk na materiały wysokiej jakości a produkcja odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych ISO. Dzięki temu pomoce dydaktyczne nawet podczas intensywnej eksploatacji nie tracą swoich właściwości nawet przez kilka lat. Naturalne i nietoksyczne materiały takie jak m.in. drewno zapewniają bezpieczeństwo dziecku podczas zabawy.